średnia ocen: 4.9
aktualnie: OTWARTE do 23:00

Laser Care – to właśnie tutaj zadbasz o swoje ciało przy pomocy specjalistów. W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości, bezpieczny sprzęt. Pracujemy między innymi na nowoczesnym laserze diodowym LightSheer Duet. Przy jego użyciu wykonujemy zabiegi takie jak usuwanie blizn, usuwanie przebarwień, usuwanie rozstępów, zamykanie naczynek oraz fotoodmładzanie skóry. W naszej pracy wykorzystujemy również lasery frakcyjne (Palomar 1540) oraz pulsacyjne (Palomar Max G).

Naszym Klientom proponujemy również usługę, jaką jest depilacja laserowa. Jest to niezwykle skuteczna metoda pozbycia się zbędnego owłosienia nawet z bardzo delikatnych i wrażliwych miejsc. Taka depilacja w ogólnym rozliczeniu pozwala zaoszczędzić sporo czasu, a także, co ważne dla naszych Klientów i pieniędzy. Dodatkowym atutem tego rodzaju depilacji jest to, że jest ona praktycznie bezbolesna.

Przed każdym zabiegiem dokonujemy bezpłatnych konsultacji, które pozwalają stwierdzić, czy dany zabieg będzie odpowiedni dla Ciebie.

W naszym salonie można wykonać takie zabiegi jak:

- kriolipoliza;
- karboksyterapia;
- mezoterapia igłowa;
- laserowe odmładzanie skóry;
- zamykanie naczynek;
- usuwanie tatuaży.

Zachęcamy do umówienia się na konsultację i na wybrane zabiegi. Nasz salon mieści się przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie. Miła atmosfera oraz profesjonalne podejście do Klienta pozwalają na odprężenie się przed każdym zabiegiem. Dla Klientów, którzy przyjeżdżają do nas samochodami zapewniamy miejsce postojowe na strzeżonym parkingu przed naszym salonem.

Galeria

DANE KONTAKTOWE

LaserCare

Grzybowska 5
00-132 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Pn
07:00 - 23:00
Wt
07:00 - 23:00
Śr
07:00 - 23:00
Czw
07:00 - 23:00
Pt
07:00 - 23:00
Sb
09:00 - 17:00
Nd ZAMKNIĘTE